עולם ההדברה – ניסיון ומקצועיות במחיר משתלם 

הדברה מקצועית באחריות ובמחירים משתלמים – מומלץ מידרג

הגורמים נזק לרכוש שעבדנו קשה כדי להשיג, מעוררים גועל או חשש, מפרים את השלווה וכלל, הם אורחים לא רצויים בבית, במשרד, ברכב, בגינה או בבנניין.

מזיקים!

עכברים, חולדות, טרמיטים, נמלים, יתושים, זבובים, פרעושים ועוד.

למרות שאפשר למצוא בחנויות מגוון תכשירים להדברה באופן עצמאי, הפתרון שהם מספקים הוא בדרך כלל קצר מועד ולא רחב מספיק. שימוש מוגבר באותם חומרים כדי "ליעל" את האפקט שלהם, עלול דווקא לגרום נזק.

בהדברה מדובר באיזון עדין בין החומרים הנכונים, המינון שלהם, ההתאמה שלהם למזיק ספציפי ומשק זמן ההשפעה שלהם.

אנחנו, כמדבירים מקצועיים, מתמחים בתחום ההדברה בדיוק כדי לספק ללקוחות את השילוב המושלם בין חומר/מינון/אפקט כשמול עיניו עומדת גם איכות הסביבה והבריאות לאדם.
ובהתאמה לשימוש שנעשה בשטח או במבנה, האם השטח משמש גם ללינה, האם אפשר להעתיק את הפעילות בו למקום אחר כדי לאפשר פעולה מעמיקה?

מהו סוג ההדברה הנדרש ומהם הכלים הנדרשים? קיים הבדל משמעותי בין הדברת ג'וקים (תיקנים) לבין הדברת טרמיטים למשל.

מרגע שהבחנת בעקבות של מזיקים, הכרחי לפעול כדי לאתר את המקור שלהם ולהתחיל את ההדברה בהקדם. כל יום שמבוזבז עלול להביא לנזק משמעותי יותר ולקושי בהשגת המטרה – שטח נקי ממזיקים.

מכרסמים, חרקים ומזיקים נוספים תוקפים שטחים ובתים פרטיים, וגם מבני ציבור כמו בנקים ובנייני עיריה.

בכל מקרה, הנזק שגורמים המזיקים מפריע לדיירים, לעובדים ולארגון להמשיך ולהתנהל כמו בימי שגרה. וכמובן שמעבר לאי הנוחות, קיימת סכנה בריאותית בהמצאות של מזיקים. כוויות מנמלי אש, מחלות שעלולות לעבור ממכרסמים לבני האדם, עקיצות שיש להן סכנת הזהמות ומחלות ועוד.

אם הסימנים הללו מוכרים לך – הגיעה העת לבצע הדברת מזיקים

עולם ההדברות – הניסיון עושה את ההבדל 

צוותי ההדברה המנוסים של עולם ההדברה מקפידים על טיפול יעיל, ממוקד, ומתאים למצב. אנחנו מקפידים על שלושה עקרונות עבודה בכל פרויקט של הדברה:

  1.     סריקה ולימוד המקום טרם תחילת העבודה – אנחנו יודעים שהזמן שלך יקר. חלק מהשירות שלנו מתבסס על ההנחה הזאת. ולכן אנחנו מנהלים תהליך שממעיט, ככל האפשר, את ההפרעה לחיים שלך ומצמצם למינימום את הביקורים באתר.

וזה נכון גם לביקורים אחרי ההדברה. המטרה שלנו היא שזה יהיה זבנג וגמרנו. ולכן, אנחנו לומדים את המקום, מאתרים את המקור של המזיקים ובונים תכנית עבודה ברורה שבתוכה יש מענה לשאלות הבאות:

  •       מה סוג המזיק שאיתו אנחנו מתמודדים, ובאילו חומרי הדברה יש להשתמש לאפקט אופטימלי?
  •       מהיכן הוא מגיע, והיכן מצויים הקינים / המושבות / המחילות שלו?
  •       עד כמה חריפה החשיפה, ומה כמות המזיקים באזור?
  1.     התאמה מדויקת של שיטת ההדברה – הבריאות שלך חשובה לנו לא פחות המדברת המזיקים, זאת הסיבה שאנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים תברואתיים, באיכות גבוהה, ורק כאלה שאושרו לשימוש על ידי משרד הבריאות. חומרים איכותיים וטיפול מקצועי – מאפשרים מיגור אופטימלי של המזיקים – מבלי לחשוף את בני המשפחה לחומרים רעילים
  2.     מענה וטיפול מהירים – מרגע שגילית מזיקים, ההצורך בהדברה הוא דחוף, ואנחנו, שראינו איזה נזק יכול לגרום מזיק,לא מבזבזים זמן. סניף של פיצה דומינו'ס שספג ביקורת קשה לאחר שנראו עכברים בסניף, היה דוגמא תקשורתית וקיצונית לחשיבות מהירות הטיפול. כל רגע שבו הסניף סגור והבעיה מקבלת סיקור תקשורתי ופוסטים בפייסבוק גרם להפסדים של ממש. הטיפול שלנו במקרה הזה היה מהיר, מבחינתנו זה ממש פיקוח נפש – הטיפול המהיר שלנו עצר את הסחף ברשתות ואפשר להנהלת דומינו'ס להוכיח שהמשבר טופל במקצועיות ושאפשר לשוב ולהזמין את המוצר שלהם. 

      אנחנו יודעים שלקוחות שפונים אלינו נמצאים במצוקה, ושולחים במהירות צוותי הדברה מקצועיים –    
      כך שהטיפול מתחיל בתוך זמן קצר מרגע הפניה.

 

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

הטיפול במזיקים, במכרסמים או בחרקים, הוא מוצלח ככל שהוא מקצועי יותר וככל שהמזיקים לא הספיקו להתיישב, להתרבות ו"לפרוח" אצלכם בבית. לכן, אם מצאתם סימנים למזיקים בבית – פנו אלינו כעת – ונציע לכם פתרון מהיר, כלכלי ואדיב – נוכל להתחיל כבר עכשיו!

 

הדברה בראש שקט – רישוי, מחיר והמלצות

עולם ההדברה בעלת הסמכה ורישוי כחוק לנושא הדברת מזיקים והדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה . עם עשרות שנות מונטין ונסיון, מאות המלצות ומחירים משתלמים לסוגי ההדברות – תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון