זבובים הם מטרד מוכר, הם משמיעים זמזום מרגיז, נוחתים על המזון ועלינו, מתאספים במספרים גדולים בחצר ובבית אם רק נותנים להם הזדמנות.
זבובים לפעמים אפילו עוקצים, מעבירים מחלות ואיך שלא מסתכלים על זה, פשוט עדיף בלעדיהם. היום יש שיטות שונות של הדברת זבובים, ואם אתם סובלים מקהילות זבובים מטרידים בבית, בחצר או בסביבת המגורים שלכם – יש הרבה מה לעשות. פנו אלינו, וצוות הדברת זבובים מקצועי יגיע אליכם בהקדם, ויספק פתרון מהיר, יעיל, וארוך טווח – שירחיק זבובים וחרקים טורדניים אחרים, מסביבת הבית שלכם.

איך מונעים התרבות זבובים

זבובים אוהבים אשפה, לכלוך ואפילו צואה, לכן פחי אשפה סגורים היטב וסביבה נקיה יפחיתו מאוד את כמות הזבובים. הבעיה היא שזבובים יכולים לעבור מרחקים לא קצרים בתעופה ולנו אין שליטה על רמת התברואה באזור נרחב מספיק כדי למנוע התרבות זבובים. אם עשינו הכל כדי להפוך את הבית והחצר שלנו לכמה שפחות ידידותיים לזבובים ובכל זאת עדיין מבקרים אותנו לא מעט כאלה – הגיע הזמן לפנות לחברת הדברה מקצועית.

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

הדברה ירוקה

חומרי ההדברה המשמשים כיום להדברת זבובים הם טבעיים ויעילים מאוד. חומרים אורגניים המשמשים להרחקת זבובים מופקים לעיתים מרכיבים דוחי חרקים המצויים בפרחי אביב כמו חרציות – אבל דווקא החומר הסינטטי המשמש להדברת זבובים הוא בדרך כלל יעיל יותר. הדברת זבובים בחומרים טבעיים, לא רעילים וידידותיים לסביבה מאפשרת ריסוס בתוך הבית ואפילו במטבח.

הדברת זבובים בתוך הבית ובחוץ

כדי לסלק את הזבובים לגמרי ולאורך זמן – חשוב לשלב הדברה בתוך הבית ומחוץ לו, בחצר ובסביבה הקרובה. מדביר מקצועי ישתמש בחומרים שונים עבור פנים הבית והחצר, גם שיטת הריסוס תהיה שונה. עבודה טובה תבטיח פתרון לטווח ארוך של כמה חודשים, וודאו שאתם מקבלים אחריות לטיב התוצאות.

הדברת זבובים בריסוס היא רק שיטה אחת לביצוע הדברת זבובים, יש גם סוגים שונים של מלכודות זבובים בדמות משטחים דביקים, מתקנים המושכים אליהם את הזבובים וכולאים אותם, ועוד. הדברת זבובים איכותית משפיעה על הבית לטווח ארוך – כך שבדרך כלל מספיקה הדברה אחת בשנה, עם בוא האביב.

אם הזבובים מטרידים אתכם – אל תשלימו עם המצב – התקשרו והזמינו צוות הדברה מקצועי, שיגיע אליכם ללא דיחוי. את התוצאות תרגישו מיד, מטרד הזבובים יעלם ולא יחזור במשך תקופה ארוכה.

התקשרו אלינו ונשמח להציע לכם פתרון מושלם להדברת זבובים בבית ובחצר!