הדברת טרמיטים בשנת 2022 – אחריות והתחייבות להצלחה

עולם ההדברות – מומלץ מידגם באיזור המרכז

קיני טרמיטים מכילים לעיתים עשרות מיליוני חרקים – והם פעילים בלילה, ואוכלים את הרהיטים מבפנים. אל תיזכרו מאוחר מידי .
הם קטנים, רגישים לאור – והם יאכלו כל אלמנט עשוי עץ (כולל דפי הספרים שלכם) בבית ויגרמו לנזק עצום, חלקו הגדול נסתר מן העין.
הדברה איכותית יכולה למנוע בקלות ובמהירות (במחיר משתלם והוגן) את הנזקים הישירים והעקיפים שטרמיטים גורמים בבית, במשרד, בחצר ובמבנים . הנה כל הסימנים לאיתור טרמיטים בבית – והדרכים להיפטר מהם, בצורה בטוחה, יעילה, ומהירה.

חשוב לבחור במדביר טרמיטים אמין,  הוגן מקצועי ומשתלם שיעניק לכם אחריות אמיתית עם התחייבות להצלחה.

טרמיטים בבית – היצורים הקטנים שאוכלים הכל

בישראל, ישנם מספר סוגי טרמיטים, רובם ניזונים בעיקר מעץ, בעיקר כאשר הוא כבר מעובד אבל עדיין לח, והם מעדיפים עץ אורן – העץ הכי נפוץ ברהיטים ואלמנטים מעץ בישראל. הטרמיטים מגיעים אל הבית במעוף, בתעלות משטחים ציבוריים, או ביחד עם אדמה או עץ שהובאו הביתה – והם מתרבים במהירות.  הטרמיטים עשויים לשוב ו"לתקוף" רהיטי העץ בבית, גם לאחר הדברה ביתית שלא צלחה לאורך זמן . רק הדברת טרמיטים איכותית, אשר משפיעה לטווח ארוך, תציל אתכם מן הרעה והנזקים הרבים שבצידה.

מצאתם סימני טרמיטים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות הדברה, אמין, מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

איך תדעו בעצמכם שיש לכם טרמיטים בבית?

הטרמיטים הם חרקים לבנים חיוורים, במראה שמזכיר נמלה. הם פעילים רק בלילה ובדרך כלל חיים בתוך הרהיטים.
לא תמיד קל לראות אותם ולזהות אותם בשל  הדמיון הרב שלהם לנמלים "רגילות" (אך לנמלה קיימים שלושה חלקי גוף – ראש, חזה ובטן וכמו כן הכנפיים של הנמלה קצרות מגופה, בעוד שלטרמיטים שני חלקי י גוף בלבד (ראש נפרד וחזה ובטן יחד) וכמו כן הכנפיים שלהם יותר ארוכות מגופן.
אבל גם מבלי לראות טרמיטים בבית – תוכלו לחשוד שהחרקים המזיקים הגיעו "לביקור", על פי הסימנים הבאים:

  • תוכלו לשמוע את הטרמיטים בלילה
    כאמור, הטרמיטים פעילים בלילה. הם מכרסמים תעלות בכל אלמנט עשוי עץ (כולל רהיטים, מדפים ואצטבאות, מעקות עץ, דלתות או משקופים, ואפילו ספרים מנייר). בשעות הלילה, תוכלו לשמוע רעשי כרסום חרישיים מרהיטי העץ. זהו סימן וודאי שיש טרמיטים בבית. אל תחכו – בדקו בהקדם הדברה בבית, אחרת הרהיטים שלכם יתפוררו מבפנים
  • תוכלו לראות סימני הכרסום של הטרמיטים
    בשעות האור, לא תראו את הטרמיטים, שהם רגישים לאור השמש. אבל תוכלו לראות את התעלות שהם חופרים – אלו הן מעין תעלות בוץ צרות ופתלתלות, חלקות למראה. כשאתם רואים תעלה חפורה כזו, במשקופים, ברהיטים או על הקיר – מומלץ להיוועץ בדחיפות באיש מקצוע, מפני שהנזקים הנגרמים על ידי טרמיטים יגדלו וילכו, ממש בכל לילה.

חושדים שיש טרמיטים בבית? כך תנהגו

חשוב לדעת, כי הטרמיטים הם מזיקים שקשה להדבירם או להרחיקם מן הבית באמצעי הדברה ביתיים. בנוסף, גם אם אתם מצליחים להיפטר מהחרק העקשן – לא תוכלו להבטיח שלא יחזור בתוך זמן קצר מבתי השכונה הנגועים. רק הדברת טרמיטים מקצועית תבטיח את שלמות הבית על רהיטי העץ שלו. הדברת טרמיטים מקצועית יעילה לתקופה של כחמש שנים (לעומת הדברת ג'וקים למשל שיעילה לתקופה קצרה יותר).
מדבירים מקצועיים יאתרו את כל הרהיטים הנגועים ויטפלו בהם נקודתית, לצד טיפול מונע בכל הבית שיבטיח כי הטרמיטים ייעלמו.

 

הדברה ביתית נגד הטרמיטים אינה יעילה

מרבית הטרמיטים ניזונים מעץ יבש או עץ לח המכיל תאית. הדברה ביתית המבוצעת ע"י ריסוס גורמת לטרמיטים לזהות את הסכנה לקיומם בעת הריסוס וגורמת להם לחפור לעומק כדי לבנות קן חדש בסביבה בטוחה יותר.
למעשה, הדרך היחידה המוכחת להיפטר מטרמיטים היא באמצעות חיסול הקן שלהם, המצוי לעיתים קרובות עמוק בתוך הקרקע והופכת את תהליך הריסוס הביתי לבזבוז מיותר של זמן ומשאבים .

הדברה ירוקה לטרמיטים – ללא רעלים

ריסוס נגד טרמיטים אינו רעיל לבני אדם. אנו עושים שימוש בהדברה ירוקה במתואם עם הלקוח ובהתאם לדרישות.
עם זאת, מומלץ לגורמים המצויים בסיכון כמו נשים בהריון, חולי אסתמה, תינוקות, ילדים ובעלי חיים שלא לשהות בטווח הישיר של ביצוע ההדברה. ניתן להשאר בחדר אחר או בחצר ללא דאגה ולחזור לאחר שעה חזרה לאזור שעבר את תהליך ההדברה.

עולם הדברות – מתמחים בהדברת טרמיטים, במהירות באחריות ובמחיר משתלם

אנו מתחייבים לתוצאות הדברת הטרמיטים ונותנים אחריות מלאה על הצלחת הטיפול, כולל שימוש בחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר .
עם ניסיון של מעל עשור בהדברת טרמיטים, נשמח להציע לכם את הטיפול היעיל, המהיר, המקצועי, והבטוח ביותר במחירים המשתלמים ביותר .
בכל מקרה של "מתקפת" טרמיטים בבית. מומלץ לא לבזבז זמן – התקשרו או השאירו לנו הודעה, ונחזור אליכם בהקדם, עם הצעה משתלמת ומהירה להדברת האורחים המפוקפקים, הגורמים נזק לרהיטים ולבית.