האביב הישראלי הוא זמן של פריחה, מזג אוויר נעים במיוחד והתחדשות – אבל לצד כל אלה, הוא גם הזמן שבו היתושים "מתעוררים" לחיים, ופוקדים מקורות מים, את החצרות והבתים שלנו – בקבוצות גדולות.

היתושים אינם יכולים לשגשג במזג אוויר קר אבל ברגע שהטמפרטורות עולות הם מתרבים במהירות, במיוחד לצד מקורות מים עומדים (כמו שלולית חורף גדולה, גיגית או מיכל שנשארו בחוץ ואספו מים בחורף, ועוד). די במקווה קטן מאוד של מים עומדים, אפילו שארית השקיה בתחתית של עציץ או פקק הפוך שהתמלא מים – על מנת להוות מקום אטרקטיבי שיתושה תטיל בו ביצים. מן הביצים בוקעים זחלי היתוש שמתפתחים במים עד שהם פורשים כנפיים ומעופפים הלאה. היתושים הזכרים הם צמחוניים אבל הנקבות צריכות חלבונים על מנת לייצר דור חדש של יתושים – ואת אותם החלבונים, היא משיגה על ידי עקיצת בני אדם ומציצת דמם.

הדברת יתושים היא אפשרות יעילה להרחקת המטרד המעופף מן הבית. אם אצלכם בבית עונת היתושים כבר החלה – פנו אלינו, ונשמח לסייע לכם להיפטר מהיתושים, באופן מיידי, ולטווח ארוך.

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

ראשית חכמה – פעולות מנע

מומלץ לפעול בכל דרך על מנת למנוע התרבות יתושים. בעבר, אם לא היו מים עומדים ברדיוס מספיק גדול סביבנו לא היו עוקצות אותנו יתושות בלילה. כיום יש זן חדש של יתוש בארץ, הנמר האסייתי, שתוקף גם בשעות אור ומסתפק במקום לח כדי להתרבות. הדברת יתושים מוצלחת תתחיל בכך שנעשה כל שביכולתנו כדי למנוע ולו שלוליות קטנות ביותר של מים עומדים, כמו גם מקומות לחים, מוצלים ונסתרים. לצערנו הרשויות לא תמיד עושות את חלקן ולכן גם אם באזור הבית שלנו יתושים לא יוכלו להתרבות הם יגיעו אלינו מן הסביבה הקרובה.

הרחקת יתושים

בניגוד לחרקים אחרים, יתושים דווקא מגיבים פחות לשיטות הדברה ביתיות כמו נורות אולטרה סגולות או מכשירים אלקטרוניים שמפיקים צלילים כאלה ואחרים. כשכל אלה מתגלים חסרי תועלת במלחמה עם היתושים, אתם מוזמנים לבחור בפתרון היעיל והנוח – הדברת יתושים מקצועית.

אם גם אתם סובלים מבעיה של יתושים שמונעים מכם ליהנות מישיבה במרפסת או בחצר, עוקצים אתכם בלילה ואפילו בשעות היום – פנו אלינו ונשמח לספר לכם יותר על הדברת יתושים. צוות מקצועי שלנו יוכל להגיע, לבצע את כל פעולות המנע הנדרשות ולצייד אתכם באמצעי הדברת יתושים המתקדמים ביותר.