אין חוויה פחות נעימה ממפגש לילי לא צפוי עם מכרסם כמו עכבר או חולדה בבית. המפגש הופך יותר מאשר סתם לא נעים, כשאתם בעלי עסק והמפגש עם מכרסם בלתי קרוא מתרחש בשעה שלקוחות מבקרים בעסק.

לא רק אי הנעימות צריכה להוביל אתכם לקבל את ההחלטה לבצע הדברה – ויפה שעה אחת קודם. חשוב לדעת, כי מכרסמים משמשים נשאים למחלות, חיידקים וזיהומים שעלולים אפילו להיות קטלניים בבני אדם. אם גיליתם שקיות מזון מכורסמות, אם שמעתם ציוץ חשוד או את רחשי הרגליים של ריצת מכרסמים בשעות הלילה – אל תחכו. פנו אלינו כרגע, לביצוע הדברה והרחקת המפגע הבריאותי מהבית או מהעסק שלכם.

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

לכידת מכרסמים – פתרון קצר טווח

יש סיבות רבות לבחור בפתרונות רכים יותר להרחקת מכרסמים מהבית: הראשונה שחשוב להזכיר היא כמובן הסיבה הסביבתית – חשוב לכם לנסות להזיק לבעלי החיים כמה שפחות. סיבה נוספת היא המפגע שיוצר בעל חיים מת בבית שלכם – פגרי מכרסמים שלא התגלו נשארים בבית, מפיצים ריח מאוד לא נעים ויוצרים סיכון תברואתי.

על כן, השימוש באביזרים שיאפשרו לכידת המפגע הלא קרוא או חיסולו באופן נקודתי – עלולים, בטווח הארוך, להביא יותר נזק מתועלת. חשוב לדעת כי מכרסמים נוטים להתרבות באזורים נוחים – והם מתרבים מהר. אין שום ערובה שתפיסת עכברון אחד תפתור את הבעיה, להפך – אתם אולי מבזבזים זמן יקר.

הדברה מקצועית – לפתור את הבעיה מהשורש

הופעה של מכרסמים בבית עשויה להיות אירוע מאוד לא נעים. לא בהכרח מדובר בעכברון קטן שתעה בדרכו והגיע אל הבית שלכם. ייתכן שמדובר בלהקה שלמה של עכברים; בנוסף – מכרסמים שעלולים לפלוש אל הבית שלכם הן חולדות – חיה גדולה בהרבה מעכבר השדה, מסוכנת ואפילו אלימה יותר. חולדה היא חיה חכמה יחסית, והיא עמידה גם פני תנאי מחיה קשים. במקרים כאלה – חשוב לפנות לגורם מקצועי, שיספק הדברת כל אוכלוסיית המכרסמים, לטווח ארוך.

איך תדעו שהגיע הזמן לפנות למדביר מכרסמים?

אם נפגשתם במכרסם בבית או בעסק, או אם איתרתם סימנים להימצאות כאלה (כמו גללי עכברים, אריזות מזון מכורסמות, או צלילי מכרסמים בשעות החשיכה) – חשוב לפעול במהירות. מכרסמים מתרבים מבהירות וככל שהזמן עובר, תהליך ההדברה הופך מורכב, ארוך ויקר יותר.

הדברה מקצועית של מכרסמים מתבצעת בדרך כלל על ידי פיתיונות ורעלים בשחרור איטי. פיזור חומרי ההדברה והמעקב אחר השפעתם מבוצעים על ידי אנשי מקצוע בלבד – על מנת למנוע פיזור רעלים בצורה שתסכן את בני האדם באזור, ובנוסף – חשוב למנוע מצב של תמותת מכרסמים בתוך הבית.

צוותי ההדברה המקצועיים של עולם הדברות מספקים פתרונות מותאמים, יעילים, מהירים ומקצועיים להדברת מכרסמים. פנו אלינו כבר עכשיו – ונשמח להגיע ולפתור ביחד איתכם, את בעיית המזיקים הבלתי קרואים בבית או בעסק.