עשבים שוטים הצומחים פרא, עלולים לא רק להוות מפגע אסתטי בגינה הפרטית שלכם או בשטחים ציבוריים – הם גם מפריעים לצמחיה המתוכננת לגדול, גוזלים משאבים מקומיים – ואפילו מהווים סיכון של ממש, למשל לשריפה חלילה. כאשר עשבים שוטים צומחים פרא באזור – חשוב לבצע הדברת עשבים מקצועית, שתנקה את השטח מהעשבייה הבלתי מתוכננת שגדלה בו. כך תעשו זאת נכון

האביב כבר כאן – ואיתו העשבים השוטים המכסים כל חלקה טובה

אם אתם מטפחים מדשאה ירוקה, אם יש לכם אזור של אדמה או חול המשמש למשחק ילדים, אם קיים שטח בור בכניסה ליישוב שאתם אחראיים עליו וכדומה – חודשי האביב הם החודשים שבהם שטחים כאלה מתכסים בשטיח ירוק של מה שעתיד לגדול פרא ולהזיק לסביבה. עשבים שוטים הם עשבים שזרעיהם נישאים ברוח והם מנצים וצומחים בכמות גדולה בכל שטח שאינו מטופל. ההפרעה והסיכונים בעשבי בר כאלה הם מרובים:

  • הם גוזלים מהצמחייה המתוכננת משאבים, כמו את מי ההשקיה וחומרי ההזנה מהאדמה, ובכך הם מפחיתים מיכולת הצמחייה המבוקרת לשגשג
  • הם מהווים סביבה מושלמת להתפתחות מכרסמים, חרקים, ואפילו זוחלים כמו נחשים
  • הם מתייבשים ומהווים מטרד אמיתי כמו גם גורם סיכון לשריפות מקומיות

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

הדברת עשבים – לעקור את הבעיה מהשורש

הדברה מקצועית של עשבים מבוצעת בדרך כלל באמצעות ריסוס – ידני או ממונע. חומרי הריסוס המקצועי חודרים לאדמה ומחסלים את שורשי העשבים, ובכך מונעים מהעשב השוטה לצמוח במקום לאורך כל חודשי האביב והסתיו (בדרך כלל מומלץ לבצע הדברת עשבים פעם בשנה, בחודשי האביב או מייד עם סוף החורף). ההדברה גם תמצע צמיחה מחודשת של עשבים שוטים.

ניתן לשלב הדברת עשבים עם הדברת חרקים או מזיקים כדוגמת הדברת ג'וקים, ובכך לחסל את הסיכוי להופעה לא קרואה של מגוון המזיקים, החרקים, הזוחלים והמכרסמים הנפוצים בחודשי האביב והקיץ.

הדברה מקצועית – חשוב שתבחרו נכון

חשוב לבחור במדבירים מורשים ומוסמכים בלבד עם המלצות של אצינות ואיכות. רק צוותים מנוסים בהדברת עשבים יספקו פתרון מקצועי, מיידי וארוך טווח להדברה הנדרשת, ויציעו שילוב הדברות וטיפול בחצר או בשטח המטופל שירחיק עשבים ומזיקים נוספים. להדברת עשבים מקצועית, עם או ללא שילוב של הדברת תיקנים, עכברים, יתושים או מזיקים אחרים – פנו אלינו, ונשמח לעמוד לשירותכם.