פרעושים הם טפילים הניזונים מדם, והם נישאים אל הבית בדרך כלל (אם כי לא רק) מעל פרוות בעלי חיים. בעיקר בימים חמים, בעלי החיים שלנו המטיילים בחוץ, מביאים איתם ממדשאות, ממפגש עם בעלי חיים אחרים או ממקורות אחרים, מספר בודד של פרעושים – שהופכים במהירות מפחידה להיות קהילה עצומה. נקבת הפרעוש מסוגלת להטיל מאות ביצים בתוך כמה ימים בלבד – כאשר לביצי הפרעוש יכולת הישרדות יוצאת דופן: הביצים לא יבקעו ולא יתפתחו במשך תקופת זמן ארוכה – עד להתפתחות התנאים האופטימאליים עבור הפרעוש הקטן שיבקע.

הפרעושים הם טפילים הניזונים מדם שהם מוצצים – זה יכול להיות הדם של בעל החיים שלכם (כלב, חתול, ובעלי חיים אחרים) – או שלכם. עקיצות פרעושים מהוות מפגע אמיתי, הן מגרדות, מתנפחות ומציקות.

עם תחילת האביב והתחממות הימים – ביצי הפרעושים שהוסתרו במקומות מבטחים מתחילות לבקוע, ובין אם בתוך הבית או בין אם מחוץ לו – להקות של פרעושים יוצאות לחפש אחר נשא ממנו יוכלו להיזון.

רק הדברת פרעושים מקצועית, של חיות המחמד והבית – תבטיח שאת הקיץ הזה, תעברו נקיים מהמטרד המגרד והמציק הזה.

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

הדברת פרעושים מקצועית

בשל עמידות הפרעושים וביצי הפרעושים בעיקר, הדברה מקצועית של פרעושים תבוצע על ידי שילוב של חומרים בפעילות מיידית ובפעילות מושהה וארוכת טווח. חומרי ההדברה יפוזרו בכל האזורים העשויים להוות מצע איכותי להתפתחות פרעושים – וזה כולל הרהיטים החמימים, השטיחים, ומקומות מסתור, סדקים ופינות חבויות בבית.

תכשירי ההדברה נגד פרעושים הם תכשירים מקצועיים וידידותיים לסביבה, בחלק מחומרי ההדברה נגד פרעושים חומרים כימיים אשר מונעים מהביצים להתפתח ולבקוע.

להדברת פרעושים מוצלחת, חשוב לשלב הדברת הבית והסביבה עם טיפול יסודי בכל חיות המחמד. לאחר ביצוע ההדברה, מומלץ להרחיק את חיית המחמד מהבית למשך 12-24 שעות.

מכת פרעושים אצלכם בבית? פנו אלינו למענה מקצועי והדברה מושלמת

כאמור, פרעושים, כמו חרקים רבים אחרים, מתרבים במהירות. לכן, כשאתם מזהים פרעושים אצלכם בבית – חשוב לטפל במטרד במהירות. צרו עימנו קשר, ונשלח ללא דיחוי צוותי הדברה מקצועיים, אשר יאתרו את מוקדי הפרעושים, ישתמשו בחומרי ההדברה האיכותיים והיעילים ביותר הקיימים בשוק, ויספקו הדברת פרעושים מוצלחת – לטווח ארוך.