באנגלית, מאחלים לילד שהולך לישון – "אל תיתן לפשפשים הרעים לעקוץ אותך" (Don't let the bad bugs bite) – ואין זה פלא, מכיוון שפשפשי המיטה הם מטרד מציק במיוחד.

פשפשים, ובפרט פשפש המיטה, הם טפילים שעוקצים בני אדם – ולא בעלי חיים. הם חיים בעיקר בין קפלי ריפודים או מזרונים, וההידבקות השכיחה ביותר בפשפשים היא דרך הכנסה הביתה של בסיס מיטה או מזרון נגועים בהם. עקיצות פשפשים הן מציקות במיוחד, כאשר הפשפש, בניגוד לפרעוש, אינו קופץ אלא הולך במהירות, והוא עוקץ נשא מספר פעמים, ליצירת אגד עקיצות אדומות, מגרדות ומציקות – בעיקר באזור הבטן או הגב התחתון.

לאחר העקיצה, מסוגלת נקבת הפשפש להטיל מאות ביצים, אשר יבקעו בסביבה חמה. כך, בתוך זמן לא ארוך, המיטה הופכת מצע לאלפי פשפשים, אנחנו מתעוררים בבוקר מלאי עקיצות, ומתקשים להתמודד עם המפגע.

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

איך מטפלים בפשפשים?

הדברה ביתית נגד פשפשים בדרך כלל מספקת הקלה לזמן קצר בלבד. חשוב לזכור, כי מדובר בחרקים בעלי עמידות מפתיעה, אשר מצויים במיקומים רבים ומפתיעים. כך, אם המיטה שלכם נגועה בפשפשים – לעיתים אפילו החלפת המיטה והמזרון, אינם מספקים הקלה, מכיוון שחלק מהפשפשים מתקיימים ליד המיטה, ממתינים למיטה החדשה – וממשיכים להתרבות. כך, בתוך שבועות מספר, אתם שבים ומוצאים את עצמכם מתחילים את היום עקוצים, מגרדים, וטרוטי עיניים לאחר לילה של שינה קטועה.

הדברת פשפשים מקצועית, מבוצעת תוך טיהור המיטה והמזרון מפשפשים, בלחץ קיטור אשר מאפשר טיפול יסודי בפשפשים לאורך זמן. בטרם תחילת הליך ההדברה, תבוצע בדיקה מקצועית לאיתור סוג הפשפש או החרק העוקצים – וחומרי ההדברה יותאמו לתוצאות האבחון. בנוסף, יטופלו כל חלקי המיטה וכל האזורים הנוספים בבית שהם מרבצים מתאימים להתפתחות פשפשים, כמו הרהיטים, השטיחים, חריצים במשקופי הדלתות ועוד. מעניין לציין, כי פשפשים אינם חיים מעל בעלי חיים, ככה שאלה אינם צריכים לעבור טיפול.

פנו אלינו, להדברת פשפשים מקצועית

קשה להדגיש מספיק את החשיבות של טיפול מקצועי, ומיידי, כשעולה החשד להימצאות פשפשים בבית. רק חברת הדברה המספקת שירותי הדברת פשפשים מותאמת לחרקים שאותרו בבית, יסודית (בכל חלקי החדר והבית), ולטווח ארוך – תאפשר לכם להימנע מהחלפת הרהיטים ולהבטיח שמכת הפשפשים תיעלם – אחת ולתמיד.

אם אתם חושדים שאתם חולקים מיטה עם להקת פשפשים מציקה – פנו אלינו כעת. צוות מקצועי ומנוסה בהדברת פשפשים, יטפל באופן יסודי במפגע, ויחזיר את לילות השינה השלווה לחייכם…