מדובר, עדיין, באחת השיטות הנפוצות להרחקת מזיקים, ריסוס נגד נמלים להדברת עשבים ולריסוס בתוך הבית ומסביבו. ריסוס הוא שיטה נוחה לפיזור חומרי הדברה בצורה יעילה – כשאנחנו מצליחים לכסות שטחים נרחבים, בכיסוי יעיל ואיכותי. איך מבצעים ריסוס יעיל נגד מזיקים, ובאילו טכניקות ריסוס מומלץ להשתמש?

ריסוס מזיקים – גם נרחב, גם עמוק

ריסוס מזיקים מאפשר כיסוי שטח גדול, בצורה איכותית ומקצועית. חשוב לא לבלבל בין שיטת הריסוס לבין החומרים המשמשים לריסוס – בעוד הריסוס הביתי נגד מזיקים במכלי ריסוס שאפשר לרכוש במרכולים מהווה מפגע מהותי לאיכות החיים (יש לו ריח חזק, הכימיקלים המשמשים להדברה מסכנים את בעלי החיים ובני האדם המתגוררים בבית ובנוסף לכל אלה, בדרך כלל מדובר בכימיקלים רחבי טווח שאינם מותאמים ספציפית למזיקים בבית, ועל כן הוא פועל רק בטווח הקצר ואינו מונע הופעה חוזרת של המזיקים) – ריסוס מזיקים בחומרי הדברה מקצועיים הוא יעיל לטווח ארוך ובמעקב קפדני אחרי ההנחיות שתקבלו מצוות ההדברה – מדובר בחומרים שאינם מהווים סיכון לדיירי הבית (בעלי חיים ובני אדם כאחד).

מצאתם סימני מזיקים בבית? פנו אלינו, ותיהנו משירות מקצועי, יעיל ואדיב – במהירות!

מתי יעיל לרסס נגד מזיקים?

תהליך ההדברה נגד מזיקים רבים משלב ריסוס, במיוחד כאשר עולה הצורך לפזר חומר הדברה על פני שטח גדול או להחדיר חומרי הדברה דרך סדקים וחרכים בקיר או בריצוף, שקשה להגיע אליהם. חומרי ריסוס נגד מזיקים משמשים בדרך כלל בהדברות נגד תיקנים, נמלים, פשפשים ופרעושים, זבובים, יתושים, דבורים וצרעות, ועוד – בכל אחד מאלה, ייעשה שימוש בחומרי הדברה מתאימים, על פי איתור זני המזיקים בשטח באופן מקצועי. במרבית המקרים, תהליך ההדברה כולל ריסוס לצד פעילויות הדברה נוספות, כמו הנחת מלכודות, פיתיונות, טיהור מקורות המזיקים, סתימת סדקים וחרכים בקירות ובריצוף, ייבוש מקורות מים, הדברת עשבים שוטים, ועוד. זאת – על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר – גם באופן מיידי, וגם לטווח הארוך.

ריסוס מקצועי של מזיקים – פנו אלינו כעת

אנחנו סובלים, בעיקר בחודשי האביב והקיץ, מחדירה או "התעוררות" של מזיקים מסוגים שונים, בבית, בעסק, או בחצר ובשטחים ציבוריים. מזיקים כאלה עשויים להיות מכרסמים (כמו עכברים או חולדות), תיקנים, יתושים וזבובים, דבורים וצרעות, ואפילו נחשים וזוחלים אחרים. חשוב לדעת, כי מזיקים כאלה שחדרו למרחב המחיה שלכם, מתרבים במהירות והדברה מקצועית ומהירה שלהם תאפשר תהליך קל, מהיר – ומוצלח יותר.

צוותי ההדברה של עולם הדברות הם מקצועיים, מנוסים, ומצוידים במיטב חומרי ההדברה – פנו אלינו כעת, ואנחנו בדרך אליכם.